El Paleis Drottningholm (letterlijk "Queen's Islet") werd in de XNUMXe eeuw op het eiland gebouwd Lovon en is het best bewaarde koninklijke paleis in Zweden. Het is de permanente residentie van de koninklijke familie en een van de drie patrimoniums van de mensheid die het heeft Stockholm.

Paleis van Stockholm

El Palacio Het werd gebouwd naar het Franse model van de architect Nicodemus Tessin de Oude, in opdracht van koningin Hedvig Leonora. Sindsdien hebben verschillende leden van het koningshuis hun zegel op het paleis achtergelaten. Er zijn prachtige zalen uit de XNUMXe, XNUMXe en XNUMXe eeuw, een prachtig park, een uniek paleistheater, de baroktuin en het Chinese paviljoen.

Kina slott

Van 1981 de Paleis Drottningholm Het is de permanente residentie van de huidige koninklijke familie. De kamers in de zuidvleugel van het paleis zijn gereserveerd voor leden van deze familie.

De toegangsprijs voor het paleis is 70 kronen (7,20 euro). Kinderen en jongeren tussen 7 en 18 jaar betalen 35 kronen (3,60 euro). Rondleidingen van 50 minuten zijn bij de toegangsprijs inbegrepen. De Palacio Open van juni tot augustus met rondleidingen om 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 en 16:00 uur.

Drottningholm Engelse tuin

De beste manier om er te komen Palacio het is door trein forenzenspoor, waarvan de dichtstbijzijnde halte (Rosersberg) op 2 km afstand ligt. Er is voldoende ruimte om te parkeren, dus mocht je naar binnen willen auto u neemt de snelweg E4 en volgt de borden naar Rosersberg en vervolgens naar het paleis.

Dit artikel is 49 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: