Reizend door Palencia om de belangrijkste gebouwen in Visigotische stijl, de pre-romaanse kerken, middeleeuwse pleinen te bekijken, waar de villa's in de tijd lijken te blijven

Palencia

Het is ongetwijfeld een reis door de geschiedenis, waarbij je kleine dorpjes bezoekt die je hun romaanse sfeer laten voelen, met bossen en weiden met okerkleuren, die een schilderachtige omgeving creëren zoals de Santillán-vallei, of zijn kerken en kloosters, het klooster van San Isidro de Dueñas uit de XNUMXe eeuw, met een unieke architectuur, was in de middeleeuwen een van de belangrijkste kloosters in de regio.

 Palencia

In Palencia vinden we een van de kerken die beschouwd worden als de oudste van heel Spanje, de kerk van San Juan Bautista die stamt uit het jaar 661 !!! Te koop van badkamers, met mooie binnenbogen. We steken de rivier de Pisuerga over en komen aan in Olleros de Pisuerga, waar een kunstwerk is uitgehouwen uit het natuurlijke interieur van een grot, waarover we praten  een pre-romaanse kerk uit de XNUMXe eeuw.

Een bezoek aan de "museumstad" in Aguilar de Campoo, waar u een enorme klokkentoren kunt zien met een prachtige koepel op de top, in romaanse gotische stijl, de collegiale kerk van San Miguel Arcángel, wanneer u Burgos en Plancia oversteekt, bij de rivier Pisuerga, We zullen nog een Visigotisch kunstwerk zien, de Fiterobrug, een lange en smalle brug met doorlopende bogen.

Palencia

Dit artikel is 35 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: