Met een kustlijn die zich uitstrekt van de Franse grens tot Barcelona, zijn er een aanzienlijk aantal stranden in de Costa Brava Schreeuw om je aandacht Als u niet weet welke u moet kiezen, geven we u enkele tips.

Een goed begin om de lijst met stranden te verkleinen, is door te zoeken naar degenen die de Blauwe vlag van de Europese Unie. Dit onderscheid wordt alleen gegeven aan die stranden met de 29 criteria van uitmuntendheid die alles omvatten, van reinheid, waterkwaliteit tot het aantal strandwachten. Zodat u zich de kwaliteit van de Costa Brava realiseert, heeft het de hoogste concentratie Blauwe vlaggen van Spanje. Dit maakt de keuze een beetje moeilijk, maar hier zijn de meest opmerkelijke.

Ten noorden van Palamós ligt de Castell strand het is een van de weinige zandstranden die dankzij hevige lokale tegenstand weggehouden is van de toeristische drukte. Aan de uiteinden bevinden zich enkele prachtige baaien, die worden verborgen door dennenbossen. Het water is glashelder en is ideaal om te duiken. U kunt ook een wandeling maken langs het oude smokkelpad of de oude Iberische nederzettingen ten oosten van het strand verkennen. Er zijn enkele winkels waar ze bier en snacks verkopen.

Wit waterHet is een rustig strand waar je even kunt ontsnappen aan de drukte van clubs en steden. Het water is erg schoon en kalm. Baad voorzichtig het gouden zand van zilver. Het oppervlak is niet erg groot, wat je een intiem gevoel geeft, alsof je aan alles ontsnapt bent.

Iets groter dan Wit water es Tamariu. De kleine inham wordt bereikt na een korte, mooie rit langs de kliffen - een waardevolle inspanning. Het zand is zacht, het water is schoon en de nabijgelegen voorzieningen zijn erg goed, met gezellige restaurants en winkels langs de promenade, die een ontspannende ‘pauze’ garanderen voor de excentriekelingen die dat nodig hebben.

llafrancHoewel het groter is dan de twee eerder genoemde stranden, is het klein genoeg om je gezellig te voelen. De haven is pittoresk en er is genoeg ruimte voor kinderen om zich uit te leven zonder iemand te storen. Het zand is perfect om te ontspannen en te bruinen. Hoe kun je verwachten van een strand Blauwe vlagDe restaurants aan de promenade zijn eersteklas en zorgen voor lekker eten.

Deze lijst is slechts een kleine blik op de geweldige stranden die u kunt vinden. Natuurlijk, zolang je maar hebt Blauwe vlag, verwacht een hoge mate van tevredenheid. Terwijl de beste tijden om de Costa Brava Ze zijn tussen mei en juni (vóór de drukte) en september tot oktober (na de drukte), de schoonheid en kwaliteit van de plaats zorgen ervoor dat als je een druk strand vindt, je altijd naar het volgende kunt gaan om te ontspannen.

Dit artikel is 48 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: