Eenmaal daar zul je je realiseren dat je reizen niet meer zijn dan een eentonig ritme, vergelijkbaar met dat van een cu-cu-klok, sinds Japan, Het is een van die "duizendjarige landen", die ondanks het voortschrijden van de tijd, en wat dit inhoudt, naast technologie en modernisme te lopen, nog steeds met grote majesteit zijn historische uitstraling behoudt, met prachtige dorpen en prachtige riten. die de klassieke folklore van zijn rijke cultuur blootleggen en natuurlijk kunnen we eeuwen geschiedenis die steen na steen heeft gesmeed, niet vergeten, zijn machtige rijk, het bewijs hiervan, is de oude tempel van "Horyuji" die niet alleen opvalt door zijn historische pracht, Hij doet het ook met een van de hoogste houten torens in de antieke wereld, beide dateren uit het Asuka-tijdperk, wat betekent dat het meer dan 1.300 jaar oud is !!! Je hebt alle informatie in: «Wat te zien in Japan".

Je hebt alle informatie in: "Wat te zien in Japan".