De erfenis van de Habsburg heeft in Oostenrijk een uitstekende erfenis nagelaten op het gebied van monumenten en architectuur, evenals een ongelooflijke cultuur. Het is een prachtige stad die zijn bloeitijd beleefde tussen de XNUMXe en XNUMXe eeuw en een van de residenties van de dynastie is het keizerlijk paleis Hofburg, dat ongelooflijke juwelen herbergt van ongeëvenaarde waarde voor de Oostenrijkse cultuur, de Augustijner kerk uit de XNUMXe eeuw, de koninklijke bijgebouwen, de barokke Prunksaalzaal en een uitstekende collectie oude muziekinstrumenten.

Keizerlijk paleis Hofburg

Als bakermat van internationaal vermaarde wetenschappers, Wenen heeft grote centra die hen eer bewijzen, zoals de Sigmund Freund-museum, gevestigd in de woning waar hij woonde en werkte voordat hij naar Groot-Brittannië vertrok. Als u besluit Wenen te bezoeken op een datum als Pasen, Kerstmis of Nieuwjaar, raden we u aan om van tevoren te reserveren. Om een ​​paar nachten puur plezier door te brengen, moet je naar het centrale deel van de stad gaan, vlakbij het Donaukanaal.

Sigmund Freund Museum interieur

En Salzburgo Je moet niet alleen de stad bezoeken waar hij is geboren Mozart, ook het historische centrum dat werd gebouwd tijdens het bewind van de prins-aartsbisschoppen. De oude stad, een voorbeeld van de barokke stijl, bevindt zich aan de zuidkant van de Salzach rivier, u zult genieten van het uitzicht op fonteinen, kerken, patio's, pleinen, enz. Bezoek de Kasteel Hohensalzburg dat werd gebouwd in 1077, een zeer goed bewaard gebleven Centraal-Europese vesting.

Kasteel Hohensalzburg

En Saint Antonkunt u genieten van de beste skiservices, gelegen in de regio Arlberg, dit gebied staat bekend om zijn verschillende winterresorts. Het is niet een heel exquise stad, je kunt er met de trein komen, onthoud dat het tussen Bregenz en Innsbruck ligt.