China is een groot land en heeft een groot aantal attracties. Door de omvang en de korte tijd die normaal gesproken beschikbaar is, is niet alles te zien. Er zijn echter verschillende sites die niet uit de lijst met activiteiten.

Absoluut de eerste plaats om naar binnen te gaan China is om Beijing vanwege de gevarieerde attracties. Onder hen zijn de Verboden Stad, officieel het Palace Museum. Deze paleis keizer van de Ming- en Ping-keizers voor 500 jaar, is een van de geweldige historische sites die hebben overleefd in China. Het heeft fantastische kamers, tuinen en architectuur die illustreren wat de Keizerlijk China.

Andere bezienswaardigheden in de stad zijn de Tiananmen-plein, de grootste ter wereld; hij Hemel Tempel, een ronde tempel uit de XNUMXe eeuw; de oude stadsmuren; de traditionele huizen "hutong”Met zijn patio's en steegjes; de ming-graven, waar 13 van de 16 keizers zijn begraven; en het mooie Beihai Park.

Misschien een van de attracties meest bekende is de Grote muur porselein. Het werd 2,000 jaar geleden gebouwd en strekt zich uit over 5,400 km. Het Badaling-gedeelte is het meest gerestaureerde en toeristisch, en ligt op slechts 70 km afstand Beijing. Een minder druk gedeelte is iets verder weg bij Mutianyu, waar u een kabelbaan naar de muur.

El terracotta Leger is een vast punt op China. Het is in de provincie Shaanxi in Centraal China, dichtbij Xi'an - Nog een van de historische steden de China. Het bestaat uit 6,000 strijders en paarden op ware grootte. Ze werden begraven samen met keizer Qin Shi Huang Di, die China verenigde in 200 voor Christus.

Wat betreft de natuurlijke sites, een van de meest gevierde is de shilin stenen bos, vlakbij de stad Kunming in de provincie Yunnan. Het valt op door zijn rotskolommen die op versteende bomen lijken. Er zijn andere plaatsen gekozen door UNESCO, zoals de Zet Taishan op, Hungshan-berg en zijn kliffen bedekt met mist, de Emei Shan boeddhistische bergEn Jiuzhaigou-vallei met zijn meren en cataract.

Dit artikel is 25 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: