Gewoon door de Brusselse straten je kunt de prachtige a leren kennenXNUMXe eeuwse architectuur, die bekend worden gemaakt in gebouwen, winkels, restaurants en steegjes.

Stadhuis van Brussel op het grote plein

In het centrum van de stad is de Grote markt en daaromheen zijn prachtige musea gebouwd in de barokke en gotische stijl, die de woonplaatsen waren van verschillende ambachtslieden.

Heel dicht bij de Groot vierkant, is er een straat met veel handelaren waar traditionele Belgische chocolade wordt verkocht. Dit gebied is meestal vol met toeristen, maar niet alleen voor het heerlijke zoete, maar ook op een voetstuk staat het beeld van een jongetje dat aan het plassen is Manneken Pis, dat is een van de essentiële onderdelen van een toeristische tour.

brussels manneken pis

Maar als u een goed budget heeft om boodschappen te doen, aan de andere kant van de Grote Markt zijn de Galerijen Saint-Hubert, waar u onder andere een grote verscheidenheid aan kleding en boeken kunt vinden.

El StripmuseumHet is de ideale plek voor liefhebbers van tekeningen, want het herbergt een grote collectie Belgische tekeningen.

In de Laken Park er is het symbool van Brussel, een ijzeren structuur die een atoom vertegenwoordigt, het Atomium.

[gemiddelde id = 204]

Dit artikel is 12 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: