De natuur is de hoofdrolspeler in Finland. Het is het land met de meest beschermde bosgebieden van Europa (8.2%) en met de meeste meren ter wereld (187.888). Dit maakt het een veilige bestemming voor natuurliefhebbers. Mensen huren vaak huizen, gaan erop uit om de bossen te verkennen en zwemmen in de meren. Kanotochten, Fiets en paardrijden ze zijn ook heel gewoon. De dappersten trotseren de stroomversnellingen van de Tammerkoski-rivier in Tampere.

Bossen Finland

In september, sneeuw begint de daken te bedekken en mensen moeten de ski's. De Lapland Hills zijn het ontmoetingspunt voor skiërs van over de hele wereld. Ondanks zijn relatief lage hoogte is de nabijheid van de Poolcirkel verzekert hen sneeuw voor het grootste deel van het jaar. Maak je geen zorgen als je niet weet hoe je moet skiën: de scholen van esquí ze zijn er in overvloed en instructeurs spreken meer dan één taal.

Skiën in Finland

La ijsvissen het is een hele nieuwe ervaring. Het is niet alleen een kwestie van de haak werpen: je moet op zoek naar lagen dik ijs, beginnen met boren en gaan zitten wachten bij temperaturen tot -30C °. Om koude rillingen te voorkomen, is het gezelschap van een fles kossu (Finse wodka) essentieel. De tevredenheid bij het uitnemen van een vis is gegarandeerd.

Ijsvissen

Wat betreft culturele evenementen, Finland niet ver achter. Het operafestival van Savonlinna Het is wereldberoemd in de genrecircuits. Het wordt gevierd in het middeleeuwse kasteel van St. Olaf voor een publiek van wel 60 duizend mensen.

Dit artikel is 28 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: