Activiteiten bij open lucht Ze zijn een Zweedse specialiteit. In de winter, Zweden het is een wintersportparadijs. De esquí, schaatsen of alpinisme vallen de bergen van het land binnen. In de lente en zomer kun je oefenen trekking, wildwatervaren en kanoën. De beste plaats voor deze activiteiten is het Sarek National Park, waar je ook in een traditioneel dorp kunt verblijven Saami. In Zweden, caza het is gebruikelijk, maar het papierwerk is omslachtig. Desondanks doden jaarlijks zo'n 250.000 jagers ongeveer 100.000 elanden.

Avontuur in Zweden

Om jezelf onder te dompelen in de Zweedse cultuur, kun je niet stoppen met tijd doorbrengen in de belangrijkste steden van Zweden. Stockholm, Göteborg y Malmö ze hebben de overvloed aan parken, musea en bezienswaardigheden gemeen. U hoeft geen lange reizen te maken om van de ene plaats naar de andere te gaan. Met betrekking tot bijzonderheden, Stockholm Het is gebouwd op 14 eilanden die met elkaar zijn verbonden door bruggen. De wijk Södermalm is dé hotspot voor nachtleven en cultuur. Göteborg heeft het grootste pretpark in Scandinavië en restaurants met Michelinsterren (Fond, Basement, etc.). Tenslotte, Malmö Het is een van de meest kosmopolitische steden van het land: meer dan 164 nationaliteiten en 100 talen die naast elkaar bestaan ​​in de stad. Dit feit komt rijkelijk tot uiting in het eindeloze aantal restaurants en cafés in de stad.

Feest in Stockholm

Ze bestaan ​​sinds middeleeuwse kastelen omhoog paleizen gebouwd aan het einde van de XNUMXe eeuw, Zweden het loopt niet ver achter met deze constructies. De westkust heeft de Fort Bohus met zijn imposante muren en donkere kerkers, terwijl je aan de oostkust de Borgholm-paleis, een majestueus en indrukwekkend gebouw, een stille getuige van de grootsheid van vervlogen tijden. In ScaniaIn het zuiden vind je meer dan 350 paleizen en herenhuizen. Onder hen de Trolleholm Paleis, een waar droompaleis, gerestaureerd in de XNUMXe eeuw in vroege renaissancestijl.

Paleis van Zweden

Als je meer wilt weten over de Zweedse koninklijke familie, is er een beroemde tour genaamd "Bezoek aan de drie paleizen". Dit omvat de Koninklijk paleis van Stockholm (officiële residentie van de Zweedse koninklijke familie), de Paleis Drottningholm (aangewezen als werelderfgoed en permanent verblijf) net buiten Stockholm en de Solliden-paleis (de zomerresidentie) in de eiland Öland aan de oostkust van Zweden.

Om uit het gewone te komen, een unieke attractie van Zweden is Ijs hotel en Jukkasjarvi, in het hart van Zweeds Lapland, ongeveer 12 kilometer van Kiruna. Van de bedden tot de glazen zijn ze gemaakt van ijs. Maak je geen zorgen over de kou: je slaapt onder rendieren en elandenhuiden. Opgemerkt moet worden dat als gevolg van de effecten van ijs, een diepblauw licht u tijdens uw verblijf zal begeleiden

Een andere heel bijzondere activiteit van Zweden het is wrakduiken. Er zijn tussen de 9.000 en 10.000 geregistreerde en gedocumenteerde scheepswrakken in Zweedse zaken. De Oostzee Het heeft een groot voordeel ten opzichte van de rest: het heeft geen houtwormen die vernielde schepen vernietigen en het heeft een laag zoutgehalte. Om deze reden is de geschiedenis praktisch tot stilstand gekomen op deze oude schepen en werkt duiken bijna als een tijdmachine.

Wrakduiken in Zweden
[gemiddelde id = 979]