Deze keer nemen we een vlucht naar Pompeii, het eeuwige en legendarische "Land van gladiatoren”, Een van de grote podia in de geschiedenis en populaire premières van het grote scherm, een stad van de Antigua Rome, dat zal je op tijd vervoeren!

Ronde van Pompeii, land van gladiatoren

De historische stad Pompeii maakt deel uit van het Romeinse district, dicht bij de prachtige kuststad Napels, dus uw uitstapjes naar het oude Rome zullen compleet zijn! Het feit dat de stad Pompeii fascinerend maakt, is haar geschiedenis, die vertelt dat ze volledig verwoest en zelfs begraven werd door een gewelddadige vulkaanuitbarsting, veroorzaakt door de Vesuvius op 24 augustus 79 ... een stad die eeuwen later werd ontdekt , begraven tot de XNUMXe eeuw, waarbij een van de grootste toeristische schatten, de oude "Romeins amfitheater”, Spektakelcentrum van de oude beschaving, waarover we u al in vorige edities hebben verteld.

Foto's van de tribune van het amfitheater van Pompeii

Waag je door de smalle stenen straatjes, die geleidelijk aan de kust blijven bereiken, enkele kilometers oude geschiedenis die je het verleden van een machtige beschaving zal laten zien.

Afbeeldingen van het eiland Ischia

Dit artikel is 8 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: