Gaan de gemeenschap van Navarrakan de reiziger de volgende routes kiezen:

Roncal Valley Route: Avonturiers kunnen vertrekken vanuit de stad Sangüesa en doorkruis de meest aantrekkelijke Pyreneese dorpen zoals Liedena, Ja een, Esco, Ben je nog, burgu, isaba y Ustarroz. Deze route loopt door een van de mooiste valleien van Navarra.

routes door Navarra, Sangüesa

Route van de Camino de Santiago: Deze route heeft twee secties: de eerste begint in Orreaga-Roncesvalles, dat is gelegen aan het westelijke uiteinde van het Pyrenese gebergte, en de Pyreneeën. Het tweede deel begint in Ja een en eindigt in Viana, die is gelegen op de grens met La Rioja.

routes door Valencia La Rioja

Route van de forten van Navarra: San Martin de UnxEn Ujué Grote middeleeuwse overblijfselen van grote historische en artistieke waarde zijn bewaard gebleven, met prachtige muren en forten, gelegen in het middengebied van Navarra. Dat wil zeggen, door de steden van Tafalla, artjon, unzue.

routes door de kathedraal van Navarra Santa María

Aan de andere kant kan de reiziger niet stoppen met het passeren van de Gotische kathedraal van Santa Maria, paleis van de onderkoning of aanvoerder, de Echte Comptos-camera en Stadhuis.

Route door het Irati-bos in het noorden van Navarra.

[gemiddelde id = 400]

Dit artikel is 8 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: