El Pilgrim's Shrine Het werd gebouwd vanaf 1778, in het stedelijk centrum van Pontevedra, In de Pilgrim Square. Het is een kerk in laat-barokke stijl met neoklassieke altaren gewijd aan de beschermheer van de provincie Pontevedra, nauw verbonden met Portugese manier. Het is een van de emblemen van deze prachtige stad.

je hebt schelpvormige plant, symbool van de pelgrims van de Santiago's weg, en erin is een kruis gegraveerd.

In de interieur een verrast ons cel voor wijwater gemaakt in een weekdierenschelp meegebracht uit de Stille Oceaan door Méndez Núñez. Het beeld dat het altaar voorzit, werd gebracht door Franse pelgrims die op de Camino de Santiago waren, en is gekleed in een cape en in zijn hand de staf en de pompoen.

La gevel Het belangrijkste heiligdom wordt voorafgegaan door een atrium met een trap, omgeven door een balustrade, met aan de voet een stenen fontein. Bovenaan bevindt zich een nis met de afbeelding van La Peregrina uit de XNUMXe eeuw.

De bezoeken Ze kunnen het hele jaar door tijdens de eredienst worden gedaan.

Dit artikel is 39 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: