Een van de meest ‘eeuwige’ momenten van een reis is wachten op de luchthaven, ofwel om aan boord te gaan, omdat er een vertraging was in de vlucht of omdat we moeten overstappen. ¿Wat te doen op de luchthaven om je niet te vervelen? Hier zijn een paar tips.

Slenter door de winkels en winkelcentra. Er zijn veel bestemmingen zoals luchthaven van Parijs waar de omvang van de belastingvrije zone Het is zo erg geweest dat het op een winkelcentrum niets te benijden heeft. We kunnen door de winkels slenteren, wat producten kopen, iets eten in een restaurant of cafetaria, en vooral profiteren van wat een belastingvrije zone is. Als we iets meer privé en luxueus willen, vinden we nog steeds een gastronomisch restaurant of een themabar.

Lezen. Ideaal voor de reiziger die van lezen houdt en niet de moeite neemt om gebruik te maken van de wachttijden voor lezen. Lezen slaagt er altijd in om ons te vangen en een beetje realiteit te beweren, een goede zaak als we niet naar de klok willen kijken. Overigens vermijden we het consumeren van producten die ons budget een beetje zouden kunnen ondermijnen.

Luisteren naar muziek.
Ideaal als we gewoon willen zitten wachten op het instappen. Overigens isoleren we ons een beetje van het typische lawaai van een luchthaven waar altijd mensen van de ene naar de andere kant lopen, die een aankondiging doen via de luidspreker en anderen.

Ten slotte raden we af om een ​​dutje te doen als we alleen reizen of als we niet veel uren wachten omdat we de vlucht kunnen missen.

Dit artikel is 30 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: