Om voor de hand liggende geografische redenen is het alleen mogelijk om te bereiken IJsland door boot y avión. Dit laatste is absoluut de beste optie.

El Keflavik International Airport het is de enige toegangsroute door de lucht naar het eiland. Het is ongeveer 40 km van Reykjavik in het zuidwesten van het land. IJsland Het maakt geen deel uit van de Europese Unie, dus u moet door de douane gaan, ongeacht uw land van herkomst.

IJsland luchthaven

De IJslandse luchtvaartmaatschappij Icelandair biedt directe vluchten aan. In het geval van Spanje zijn er alleen directe vluchten van Madrid y Barcelona. Over het algemeen zijn er vluchten vanuit Amsterdam, Bergen, Berlijn, Kopenhagen, Frankfurt, Glasgow, Helsinki, Londen, Oslo, Manchester, Milaan, München, Parijsen Stockholm. De website is als volgt:

http://www.icelandair.com/

Vlucht Madrid naar IJsland

Een andere lokale internationale luchtvaartmaatschappij is Iceland Express. Deze heeft alleen vluchten in de zomer vanuit Alicante. Andere Europese steden zijn Kopenhagen, Londen, Frankfurt, Berlijn, Göteborg en Stockholm. Hun website voor het boeken van tickets is als volgt:

http://www.icelandexpress.com/booking/book_your_flight/

Bij boot het is enigszins lastig. Het bedrijf Smyril Line heeft alleen veerboten die vertrekken vanuit Bergen (Noorwegen), Hanstholm (Denemarken), Lerwick (Verenigd Koninkrijk) en Tórshavn (Faeröer). Hun website met schema's en prijzen is als volgt:

http://www.smyril-line.com

Verzenden naar IJsland

Dit artikel is 9 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: