La stad Tel Aviv-Yafo beter bekend onder de naam Tel Aviv, is een van de grootste in Israël, gelegen in de Middellandse Zeekust iets minder dan honderd kilometer van de Haifa stad. Tel Aviv staat bekend om zijn artistieke en kosmopolitische karakter als de Israëls culturele hoofdstad.

Tel Aviv is de afgelopen jaren een belangrijke toeristenbestemming vanwege het grote aanbod op het gebied van onder meer gastronomie, vrije tijd, winkelbestemmingen, artistieke uitingen; wordt beschouwd als een van de duurste steden in het oosten en een van de vijftien duurste steden ter wereld.

Tel Aviv is een aanbevolen bestemming voor toeristen die niet alleen op zoek zijn naar een vrijetijdsbestemming, maar een bestemming waar ze kunnen leren over de geschiedenis en cultuur van het Oosten, binnen de belangrijkste bestemmingen Culturele bezienswaardigheden van Tel Aviv, we hebben:

Haaretz Museum. In dit museum is er een verzameling stukken historisch keramiek uit de stad, naast een tijdlijn van de numismatiek van deze regio, en een kamer gewijd aan de stad waar je kunt zien hoe het zich in de loop van de tijd heeft ontwikkeld .

Tel Aviv Museum van Oudheden. Gelegen in de omgeving van de oude haven van Iafo en waar we archeologische overblijfselen zullen vinden die ons zullen getuigen van het rijke verleden van Iafo.

Kunstmuseum. Ruimte waar kunstwerken van verschillende kunstenaars worden tentoongesteld, maar waar de artistieke manifestaties van de XNUMXe eeuw opvallen.

Haganah Museum van de strijdkrachten. In dit museum vinden we een stukje geschiedenis van deze stad in de tijd dat het een kolonie van Groot-Brittannië was.

Diaspora Museum. Gelegen aan de Universiteit van Tel Aviv, wordt het beschouwd als een van de belangrijkste musea in Israël en toont het ons de geschiedenis van het Joodse volk door de geschiedenis heen.

Huis van de Bijbel. Deze ruimte in Tel Aviv is bedoeld om originele artistieke werken tentoon te stellen die hun thema's baseren op inhoud uit de Bijbel.

Macabí Pierre Gildesgame Museum. Een ruimte waar we kunnen leren over de evolutie van sportkwesties in de stad vanaf het begin van de eeuw tot heden.

We hebben onder andere: de Wassenbeeldenmuseum in het observatorium van de Shalon Tower; het Beit Bialik Museum; de Ben Gurion House (die in 1948 de onafhankelijkheid van Israël uitriep), De Independence Hall, in het Bijbelse Museum; en de RoKach House. Allemaal met uren aandacht van maandag tot en met vrijdag in ochtend- en middagdiensten.

Merk ten slotte op dat een andere zone van Tel Aviv Die we niet mogen missen is de Witte Stad, dezelfde die binnen zijn moderne architectuur een traditioneel uitzicht op de stad met zijn meer dan vierduizend gebouwen heeft behouden. De Witte stad de Tel Aviv sinds 2003 is erkend als Werelderfgoed van Unesco.

Dit artikel is 20 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: