De steden van Oostenrijk Ze staan ​​vooral bekend om de culturele rijkdom van hun architectonische werken, zoals de hoge monumenten, de prachtige kapellen, hun ongelooflijke landschappen op het platteland en natuurlijk de traditionele schoonheid van hun oude steden. Maar nu heeft Oostenrijk de munt omgedraaid en gokt op de Futuristisch toerisme.

Uitzichtpunt van Innsbruck

De stille en vredige stad "Innsbruck"Heeft zich gecommitteerd aan het vergroten van het lokale toerisme, vertrouwend op de futuristische ideeën van de beroemde architect van Iraakse afkomst Zaha Hadid, die in de wereld van ingenieurs en architecten bekend staat om haar werken"Futuristisch”. Dus nu staat de toerist die op reis gaat om de hoge besneeuwde bergen van Oostenrijk aan de oevers van het koude en mooie Innmeer te ontdekken, een indrukwekkende verrassing te wachten.

Foto's van Innsbruck

Het kabelbaanstation, dat de voorkeur geniet van veel toeristen die jaar na jaar komen om de natuurlijke schoonheid van Innsbruck te observeren, meren, bergen en voormalige koloniën, zal nu te zien zijn vanaf de top van het futuristische station waarvoor het nodig zal zijn om via de nieuwe brug omhoog te gaan. steekt de Inn over ontworpen in geometrische vormen, waar glazen kubussen in overvloed zijn die fungeren als enorme ramen, hoge gebogen plafonds waar de indrukwekkende springtrampoline opvalt (ter ere van het skigebied) die stijgt met een indrukwekkende futuristische kromming in de vorm van een "S" van meer dan 35 meter hoog.

Foto van Innsbruck

Dit artikel is 13 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: