Avila het is het ontmoetingspunt van drie grote culturen: christelijk, islamitisch en Hebreeuws. Niet alleen van kunst en religie, maar het is het startpunt van unieke routes die ons de wonderen laten ontdekken die de steden en dorpen van de provincie bewaren.

Plattelandstoerisme in Ávila

Om van zijn charme te genieten, mag de bezoeker zijn unieke hoekjes niet missen. U kunt ook een overzicht krijgen vanaf de rand, zoals in de Standpunt van de vier berichten.

Plattelandstoerisme in Ávila campo

De meest voorkomende routes in de provincie Avila ze zullen je er doorheen leiden Tietar-vallei, Piekpoort (die opvalt door zijn Romeinse weg), de steden Arenas de San Pedro, Arévalo, Candeleda, El Barco de Ávila of het prachtige Gredos National Reserve.

Landelijk toerisme in Ávila-huizen

De bezoeker kan niet alleen genieten van een prachtig landschap en kunst, maar kan ook niet anders dan het voortreffelijke proberen gastronomie van de plaats. U kunt typische gerechten proeven, zoals geroosterd speenvarken, kalfsvlees, wild, en rijke desserts proeven zoals amarguillos, gestoofd of eigeel.

La Solanilla en La Casita de los Patos, landelijke huizen in Ávila.

[gemiddelde id = 565]

Dit artikel is 20 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: