We zijn allemaal reizigers op elk moment in ons leven en in elk deel van onze wereld. Daarom zijn de verschillende soorten reizigers lange tijd geclassificeerd op basis van de bestemmingen of activiteiten die ze zullen uitvoeren en een van de meest prominente classificaties is het plattelandstoerisme dat een grote vlucht neemt onder reizigers die genieten van de natuur!

Toerisme in Panama

Als we op televisie die beelden zien van oerwoudplekken vol bomen en sterke groene kleuren met vrij stromende rivieren daartussen, denken we toch dat het zou geven om daar midden in die prachtige natuur te zijn! Bergen, heuvels, vulkanen, meren, oceanen, grotten, wilde dieren en de blote hemel maken deel uit van alle elementen die de aandacht trekken in de Landelijk toerisme!

Landelijk toerisme

Een opwindende manier om de natuurlijke grenzen van de constante planeet te verkennen met verschillende geografische niveaus, microklimaten, een verscheidenheid aan scenario's ... kortom, dit alles maakt deel uit van de wereld. ecotoeristisch. We raden enkele van de mooiste plekken op aarde aan om te genieten van de mooiste landelijke gebieden, zoals de altijd groene besneeuwde velden van Zwitserland met zijn kleine dorpjes aan de voet van de Alpen, of in het noorden van Spanje is plattelandstoerisme sterk welkom in Oviedo en de Picos de Europa, om waarschijnlijk een van de plaatsen die het dichtst bij het paradijs liggen, de fjorden en eilandjes van Noorwegen!