USA Het heeft een uitgestrekt grondgebied waar de geografische diversiteit in overvloed aanwezig is en waar we verschillende kunnen waarderen soorten klimaten door de invloed van twee oceanen (Atlantische en Stille Oceaan). De regio's waaruit dit land bestaat Noord Amerika Ze hebben verschillende ecosystemen die de ontwikkeling van verschillende activiteiten mogelijk maken voor toeristen die geïnteresseerd zijn in een bezoek aan dit land.

Tussen een van de Amerika's meest populaire staten daar is Maine. Meer dan tachtig procent van deze Amerikaanse staat is bedekt met vegetatie, dus Maine een aanbevolen bestemming voor reizigers die van groen toerisme houden.

En Maine we kunnen de acadia nationaal park op Mount Desert Island, een plek waar we mooi zullen waarderen kustlandschappen en zijn schepen die voornamelijk zijn gewijd aan de kreeftvisserij. In dit gebied, wandelen, varen en kajakken, klimmen, bezoeken cataract middelgroot, naast het hebben van kampeerterreinen.

Als we fan zijn van trekkingkunnen we een roadtrip maken van gemiddeld dertig kilometer om door de Park Loopweg en door plaatsen zoals hij gaan Jordan Vijver y Cadillac Mountain. Daarnaast is er een weg die in de XNUMXe eeuw werd aangelegd en die ongeveer negentig kilometer beslaat, die vroeger werd gebruikt voor het vervoer van koetsen en nu een alternatief is voor te voet, met de fiets of te paard, terwijl we de verschillende landschappen van de bossen. Zelfs in de winter kunnen we Doe activiteiten zoals wandelen in de sneeuw of skiën.

Als naast fans van ecotoerisme en groene routes, wij beoefenen vissen, Maine biedt ons een grote verscheidenheid aan lagunes en meren om deze sport te beoefenen. Tot slot, als je de voorkeur geeft aan wat meer adrenaline, in de meer dan tweehonderd kilometer uitgestrektheid die Kennebec heeft, zullen we enkele stroomversnellingen vinden waar we kunnen ga raften, varen en andere avontuurlijke activiteiten.

Dit artikel is 33 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: