Deze keer hebben we een aantal activiteiten voorbereid die je kunt doen als je naar de Spaanse hoofdstad reist, Madrid. Een tour die je door de tijd voert met elk van zijn indrukwekkende architecturale werken, zal je dichter bij zijn cultuur en tradities brengen in een dans van kleurrijke volksgeluiden met de Flamingo zelfs een indrukwekkend en traditioneel stierengevecht.

Flamenco

Stel je voor hoe het zou zijn om alle smaken, kleuren en herinneringen aan het grote Spanje samen te brengen ... vat het samen in een paar regels ... nou, het is iets heel grofs om samen te vatten, maar het is gemakkelijk te bereiken met een Spanje dat zo gevarieerd en geleefd is, zoals reizen naar uw kapitaal Madrid. Ideaal punt om uw reis door historisch - modern Spanje te beginnen, waar u kunt beginnen met een rondleiding door de enorme zon en burgemeesterspleinen, waarbij u met elke hoek indrukwekkende beelden en prachtige architectonische werken kunt ontdekken, zoals het Koninklijk Paleis, het Santiago Bernabéu-stadion, de bogen en musea, zoals het Prado. Bij het vallen van de avond hoef je alleen maar af te spreken in een van de smalle straatjes rond de Big Apple om een ​​van de voortreffelijke restaurants te kiezen en traditionele Spaanse gerechten te proeven, met de nadruk op "La Paella".

Een middag in Madrid

Je middag in Madrid zou niet compleet zijn zonder eerst deel uit te maken van een unieke show, de “Stierengevecht”, Een traditioneel festival met veel emotie, kleur en vaardigheid!

Stierengevecht, Spanje

Dit artikel is 47 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: