Het prachtige Jamaica (ook bekend als Jamaique), maakt deel uit van de Onafhankelijke Staat van de Britse Gemeenschap, in die tijd ontdekt door de ontdekkingsreiziger van Spaanse afkomst Christopher Columbus die het tijdens zijn tweede reis zag tussen palmbomen, hoge rotsen en helder water, dat weerspiegelde de magie van de blauwe lucht. Mogelijk heb je gehoord dat het leven in Jamaica eeuwig lijkt te stoppen en ruimte laat voor de rest van elk van de verbaasde toeristen die het bezoeken, dit is helemaal waar, want als je voet aan land zet, zul je het prachtige land beseffen dat je wachten om te ontdekken, bovendien is Jamaica beroemd geworden dankzij de populaire "Leap into the Void", daarnaast is de toeristische pracht van de regio behoorlijk rijk, variërend van het kristalheldere water dat naar de stranden stroomt die baden in wit zand , hoge baaien, ruige bergtoppen, prachtig watervallen en natuurlijk eindeloze avonturen om te ontdekken tussen de grotten en onderwaterpassages! Je hebt alle informatie in: «Jamaica vakanties".

Je hebt alle informatie in: "Jamaica vakanties".