Istanbul

Deze prachtige stad heeft iets unieks in de wereld, namelijk gelegen tussen twee continenten. De Romeinse, Byzantijnse en Ottomaanse rijken hebben hun stempel gedrukt op deze fantastische stad vol monumenten.

De Gouden Hoorn verdeelt deze stad in twee delen: enerzijds het oudste en westelijke Istanbul en anderzijds Pera, dat, hoewel het in het Aziatische gebied ligt, een sterk Europees karakter heeft.

In het westelijke deel staan ​​de meeste monumenten, voorbeelden van een roemrijk verleden. En in het gebied van het oude Constantinopel zijn de favoriete plekken van liefhebbers van de beste uitzichten.

De favoriete plek voor alle toeristen is El Gan Bazar, een plek waar het beter is om niet te haasten en klaar te zijn om te onderhandelen. Maak je geen zorgen over de taal, want er zijn veel posters in het Spaans en veel van de verkopers spreken Spaans. De Grand Bazaar heeft 3.500 winkels, het heeft 80 straten om de winkels te plaatsen.
grote bazaar istanbul
En we kunnen ook Santa Sofia vinden, het was een kerk die werd omgetoverd tot een moskee. Het is een van de meest perfecte gebouwen die zijn gebouwd, de steiger binnenin voorkomt dat je al zijn grootsheid ziet. Dit meesterwerk wordt door velen beschouwd als het achtste wereldwonder.

Reizen naar Istanbul

Dit artikel is 39 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: