Reizen naar Duitsland, omvat eindeloze ontdekkingen en historische avonturen, die worden beleefd in de kleine middeleeuwse steden en de hoge bergen. Een van de beste historische avonturen in Duitsland is een bezoek aan de grootste exponent van middeleeuwse schoonheid, kasteel Burg Eltz.

Burg Eltz Castle, Duitsland

Burg Eltz is een middeleeuws kasteel dat al meer dan negenhonderd jaar op de top van de rivier de Moezel, tussen Koblenz en Trier, in de stad Wierschem, Duitsland staat. Gebouwd door de constante opeenvolging van verschillende families die beetje bij beetje de delen van het enorme kasteel bouwden.

Binnenland van Burg Eltz Castle, Duitsland

De charme van Burg Eltz kasteel, rust op zijn prachtige grootte, die boven Burg Hill uitsteekt, naast de toegewijde architectonische kunst in de gotische stijl, zijn hoge en smalle torens die doen denken aan Disney-kastelen.

Burg Eltz Castle, Duitsland

Tot op de dag van vandaag behoort het kasteel nog steeds tot de afstammelingen van de stamkoningen in de XNUMXe eeuw, de familie Kempenich. Degenen die het immense kasteel bewonen, bezetten slechts een derde ervan, dus de rest van het kasteel blijft het hele jaar toegankelijk voor toeristen en bezoekers.

Dit artikel is 35 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: