We nodigen u uit om dit luxueuze en ongelooflijk mooie kasteel te bezoeken, typerend voor een romantische betovering. We verzekeren u dat u met uw mond open blijft, vanaf het eerste moment dat u het van een afstand ziet, zijn immense en krachtige façade, geflankeerd door 4 hoge torens, de Escaraguiaitas, daterend uit de XNUMXe eeuw en golvende vlaggen.

 knop

Gelegen in Gatita, behoort het tot Bizkaia, Bilbao. Met een hoogte van 45 meters, van brede extensies 3900 meters pleinen, met een prachtig park eromheen dat een ander fantasiefunctie geeft aan het kasteel, het is alsof je Walt Disney's kastelen ziet, maar in het echt ... een fantasiekasteel.

knop

Het kasteel werd gebouwd in fasen, over verschillende familie- en koninklijke schorsingen, gebaseerd op het ideaal van het vormen van een verdedigingsfort in de 300e eeuw, waar de oorlogen om gewassen, land zware veldslagen namen, nadat het verlaten was door een tijdspanne van XNUMX jaar, werd heroverd door de markies van de TorrecillaNarciso de Salabert y Pinedo, herbouwde het kasteel ter ere van zijn vrouw, met stijlen van negentiende-eeuwse romantiek, waar hij de schoonheid van de omgeving transformeerde met een eindeloos aantal exotische vogels.

knop

In de stad worden het hele jaar door verschillende vrolijke middeleeuwse feesten georganiseerd, diners, feesten, bruiloften, wedstrijden ... allemaal in een middeleeuwse sfeer ter ere van het kasteel.

Dit artikel is 25 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: