Het is interessant om te reizen langs de wegen die Castilla de la Mancha doorkruisen, genietend van de route die Don Quichot de la Mancha maakte in het literaire werk van Cervantes, waar de herinneringen op de pagina's worden geleefd bij het zien van die enorme windmolens, die eigenlijk lijken op reuzen met lange speren, langs oude kluizenaarswoningen en kleine stadjes bezoeken die herinneren aan oude middeleeuwse streken.

Saffraan

Maar ongetwijfeld een aspect van het natuurlijke landschap van Castilië dat ons zicht op de wegen met de grootste aandacht in de maanden september tot november vastlegt, zijn de uitgestrekte en vlakke vlaktes van de regio waar wilde kleurveranderingen optreden tussen fel lichtpaars en bleke bruine tinten, waar wijngaarden en saffraanproducties plaatsvinden met een grotere bloei dan waar dan ook ... een handel die tradities levend houdt en zeker de inwoners van regio's zoals La Manchuela de Cuenca, Motilla del Palancar bezet , door zachte golvingen in het landschap dat nog steeds wordt gedomineerd door de saffraanvelden door Tarazona naar het westen door La Roda tot we Camuñas bereiken, waar we een paar dagen kunnen rusten en profiteren van het saffraanproces. Waar duizenden saffraanbloemen nodig zijn om kleine kilo's intense en rode stempels te verkrijgen, een voor een gescheiden met een speciale delicatesse, ze in zachte zijden manden plaatsen en ze vervolgens op laag vuur roosteren, waardoor ze de levendige, levendige rode tint krijgen, Om ze door kookwater te halen, waardoor ze de laatste en karakteristieke toets van lichtroze krijgen.

Saffraan

Het is ongetwijfeld een recreatie die een groot aantal ecologische toeristen en karakters uit de wereld van de kinderdagverblijven in het westelijke gebied en uit de hele wereld aantrekt.

Saffraan

Dit artikel is 19 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: