Valencia is de hoofdstad van de Valenciaanse Gemeenschap, een kuststad aan de Middellandse Zee, met warm water en talrijke stranden, het is een toeristische plaats die door veel mensen wordt gekozen om in de zomer te reizen, hoewel niet alleen vanwege de stranden Valencia een geweldige stad is omdat het met een groot aantal monumenten, evenals de viering in maart van de fallas, dus we hoeven niet te wachten op de zomerperiode om naar deze prachtige stad te reizen.

De stad van Kunsten en Wetenschappen

Valencia is een stad waar we een groot aantal historische monumenten kunnen vinden, zoals de middeleeuwse Torres de Quart en Torres de Serrano, bruggen die de oude Turia-rivierbedding uit de Romeinse tijd oversteken, evenals andere modernere, het park kwekerijen, de Stad van Kunsten en Wetenschappen, de oude wijk Carmen ...

De Quart-torens

Het meest recente evenement dat deze stad met internationale bekendheid heeft begiftigd, was de viering van de laatste editie van de America's Cup, waarvoor een groot complex met de naam van het evenement werd gebouwd.

Valencia is een goede plek om te reizen, ook al is het niet voor zon en strand, dus zodra we meer plaatsen in deze stad zullen onthullen om te reizen.

Gemeenteraad van Valencia