Un reis door de hoofdsteden van Lebano, zal ons in staat stellen te ontdekken dat het oude Libanon een rijk cultureel verleden heeft, gevormd door de passage van christenen, Moren, Joden, Grieken en moslims die steden en dorpen vormden sinds de 6e eeuw voor Christus. Dit historische verleden geeft Lebano de toeristische attractie van vandaag, waar de ontwikkelde hoofdsteden naast het culturele verleden van Lebano bestaan.

Lebano Bogen

Hoofdstad van Beiroet:
Elke toerist die naar Lebano reist, zal onder de indruk zijn van de schoonheid van het land. Vanaf het moment dat je aankomt in de hoofdstad van Beiroet, het oude Parijs van het Oosten. Waar het indruk maakt op de oude divisie van de groene lijn die de hoofdstad markeerde en het in twee centra van oost naar west verdeelde, wat het nog interessanter maakt vanwege het contrast.

Central District van Beiroet, Lebano

Hamra in West-Beiroet, waar Amerikanisme en moderne stromingen de stad hebben gevormd, met universiteiten en winkelcentra. De andere kant is Achrafieh in het oosten, de thuisbasis van de beroemde universiteit van Beiroet, bekend als "Solidere", die het stadsbrede herbouwprogramma aanstuurt. Dit is waar de meeste stedenbouw is geconcentreerd met hoge gebouwen.

driepolige:
De op een na grootste stad van Libanon, prachtig vanwege de Arabische invloeden die de huizen en de oude stad vormen. Omringd door moderne kuuroorden en strandresorts. Hier maakt u kennis met het centrumgebied en het havengebied.

Foto van Tripoli, Lebano

We raden een bezoek aan het oude historische centrum van Tripoli aan, waar u de ruïnes van oude beschavingen, het beroemde kasteel van de kruistochten, de muur van Burtasiya Madrassa, de prachtige Taynal-moskee met zijn hemelsblauwe koepels vindt.

Om uw reis door de hoofdsteden van Lebano af te sluiten, raden we u aan om te genieten van de heerlijke maritieme gastronomie in de havens van Al Mina!