Sardinië ontdekken

Sardinië

Sardinië beroemde bestemming van de stranden van Italië, bekend om zijn prachtige stranden van de Smaragdkust waar de weerspiegeling van het water zijn naam eer aan doet, we hebben het prachtige Sardinië, een kleine zeestad die veel verder gaat dan zijn strand, vanwege zijn voortreffelijke gastronomie en zijn culturele geschiedenis.

De kleine en oude stad van het eiland Sardinië behoort tot de Italiaanse Middellandse Zeekust, dus het maakt het alweer een punt om het in een weekend te bezoeken, daarnaast is het het op een na grootste eiland in de hele Middellandse Zee. vergelijkbaar met de uitbreiding van Sicilië voor degenen onder u die hem kennen.

Vanaf het moment dat je met de boot aankomt, zul je zien hoe je de mediterrane sfeer begint te proeven, een prachtig uitzicht op de pittoreske haven met oude middeleeuwse gebouwen, hoge klokkentorens en prachtige muren die je uitzicht op de horizon geven. We gaan verder naar het historische centrum van Alghero, waar u de kerken, de oude Catalaanse paleizen en een groot aantal prachtige huizen kunt zien die herinneren aan de middeleeuwse essentie van de regio die wordt gekenmerkt door de kroon van Aragon.

Sardijnse kust

Dan de kust van Sardinië We raden aan om een ​​boot te nemen naar de klif van Grotta di Neptuno of de Boca de Neptuno, zoals vele anderen die kennen om te genieten van het hoge uitzicht over de zee en te ontdekken waarom ze het de Boca de Neptuno noemen!

Ten slotte herinneren we je eraan dat je een beetje geduld zult moeten hebben met het vragen van de weg, aangezien veel van de lokale bevolking een dialect spreken dat is afgeleid van het oude Catalaans, maar als het niet werkt, zijn er vele anderen die Spaans en Italiaans spreken!

Dit artikel is 22 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: