Een prachtige middeleeuwse stad waarvan de kazerne en de kathedraal die het uitzicht over de stad domineren opvallen en in de volksmond bekend zijn, naast de rivier de Onyar met zijn enorme bruggen (zoals Pont de Pedra, stenen brug), die langs van kleurrijke huizen, beschermd en verspreid door de oude muur in het oostelijke deel van de stad, van waaruit we je aanraden te volgen tot je de top bereikt om een ​​prachtig uitzicht over de stad te krijgen, als eerste stap bij aankomst in de stad!

Girona

In de Plaza de la Independencia vind je naast de Spaanse paella ook allerlei soorten restaurants als variëteit op hun bord, naast de bars die een groot aantal en variatie aan tapas aanbieden.

Girona

We waarschuwen je dat het klimaat in Girona ietwat gek is omdat het erg gevarieerd is, van een vochtig klimaat, 's ochtends tot hitte met sterke zon' s middags en enkele uren regen 's nachts, dus wandelen met een regenjas zal een grote hulp zijn

Girona!