Reis naar Tibet is het ontdekken van een eeuwenoude levenswijze, vol tradities en populaire legendes, zoals het leven van de monniken in de hoge heuvels, de charmes van de hoofdstad Lhasa, ongelooflijke kloosters, enorme paleizen en groene vlaktes waar yaks en schapen grazen ritme van nomadische populaties.

Tibet

Het culturele centrum van Tibet, waar de belangrijkste steden en kleine dorpen die hen omringen zoals Gyantse, Shigatse, Tsetang en natuurlijk Lhasa in het westen ligt, beslaat slechts een kwart van het hele land!

Om van een reis naar te genieten Tibet, je komt aan in de hoofdstad Lhasa (vliegend over de indrukwekkende hoogste toppen ter wereld), een kleine maar vrij levendige stad, waar je naast het leven de prachtige hindoetempels, boeddhistische tempels met gouden daken, interessante en historische kloosters kunt bezoeken stedelijk gebied met lokale bars en restaurants. Een paar kilometer van het centrum is het de moeite waard om het Chitwan National Park te bezoeken, waar het rijden op een olifant de excursie door de enorme safari begint.

Hoeden in Tibet

Om enkele van de meest populaire steden zoals Shigatse, Tingri en de prachtige hoofdstad Gyantse te bezoeken, is het nodig om een ​​vervoermiddel te hebben, bij voorkeur een terreinwagen, aangezien veel van de wegen door deze populaties geïsoleerd of enigszins in slechte staat zijn.

Mount Everest

De grootste attractie van de reis naar tibet het is absoluut de Mount Everest, bekend als het dak van de wereld dat zich uitstrekt over het koude Tibetaanse plateau. Waar je ook kunt genieten van de oeroude traditie van de heilige tempels eromheen.