Wanneer u naar Spanje reist, is het uw doel om te ontdekken en te genieten van wat een van de oudste Europese regio's te bieden heeft, dus u begint uw reis vanuit de hoofdstad van Spanje "Madrid”, Een van de grootste en modernste steden in het koninkrijk die je zal leiden naar het ontdekken van die kleine steden en historische steden van grote schoonheid die het omringen ... Tripjet beveelt enkele plaatsen of bestemmingen aan om te bezoeken in de buurt van de gemeenschap van Madrid.

terrein

Je komt naar Spanje om het een van de meest historische landen van heel Europa te leren kennen, een avontuur dat je biedt van het indrukwekkende moderne uitzicht op de hoofdstad tot pittoreske, kleine en traditionele steden, die landschappen van uitzonderlijke natuurlijke schoonheid bieden ... we vertrokken richting de "San Lidefonso-boerderij”45 minuten van de hoofdstad via de snelweg A6 richting Segovia, een prachtig stadje waarin het koninklijke zomerpaleis gebouwd voor de koningen van de XNUMXe eeuw opvalt, vergezeld van de prachtige tuinen en fonteinen van Versailles.

Toledo stad

Vanuit Madrid is het de moeite waard om de gebouwde en goed bewaard gebleven steden in middeleeuwse stijl van grote schoonheid en unieke magie te ontdekken, zoals ‘Toledo’, de bakermat van drie sterke culturen die het architecturale heden vormden, moslims, Visigoten en Romeinen, met de nadruk op het indrukwekkende ‘Alcazar’ in hoogste op de heuvel met een prachtig uitzicht op kastelen en bergen. De tweede middeleeuwse stad en niet verder dan Toledo van Madrid is "Cuenca", de voorkeur vanwege zijn oude "Hangende huizen"Die waren ooit de rustplaats van royalty's.

Cuenca

Dit artikel is 23 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: