terrein

Je komt naar Spanje om het een van de meest historische landen van heel Europa te leren kennen, een avontuur dat je biedt van het indrukwekkende moderne uitzicht op de hoofdstad tot pittoreske, kleine en traditionele steden, die landschappen van uitzonderlijke natuurlijke schoonheid bieden ... We vertrekken naar de "Granja de San Lidefonso" op 45 minuten van de hoofdstad en nemen de snelweg A6 richting Segovia, een mooi en klein stadje waar het koninklijke zomerpaleis gebouwd voor de koningen van de XNUMXe eeuw opvalt, vergezeld van de prachtige tuinen en fonteinen van Versailles. Je hebt alle informatie in: «Reis binnen de Gemeenschap van Madrid".

Je hebt alle informatie in: "Reis binnen de Gemeenschap van Madrid".

Laat een reactie achter

De mooie en interessante tuinen van de Generalife. Je hebt alle informatie in: «Reis binnen de Gemeenschap van Madrid".

Laat een reactie achter