Andorra Het is een van de kleine landen die het meest bezocht worden door toeristen tijdens de winter- en lenteseizoenen, en geniet de voorkeur vanwege zijn natuurlijke schoonheid en zijn verschillende toeristische attracties die de beroemde Pyreneeën omringen.
Het land van Andorra is een van de Pyreneeën, gelegen tussen de grenzen van Spanje en Frankrijk. De ongelooflijke ontwikkeling van dit kleine land heeft jarenlang geïsoleerd gestaan en in grote armoede gestort, vaak afhankelijk van de steun van de twee buurlanden, die ook de nationale veiligheidsdienst leveren, aangezien de regering geen militaire entiteiten heeft. . Het land steeg onmiddellijk na de gebeurtenissen van de 2e. Wereldoorlog, dankzij de economische prikkels van de buurlanden en een van de grootste categorieën, toerisme, dat jaar na jaar naar Andorra reist op zoek naar een belastingparadijs, de ongelooflijke skigebieden in de prachtige met sneeuw bedekte bergen.
Als u naar Andorra reist, vergeet dan niet om wat meer kapitaal op zak te hebben, aangezien Andorra een goedkoop paradijs is, en maak u geen zorgen over de munteenheid, aangezien het sinds 2002 de euro is.
Dit artikel is 12 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: