Wenen is hoofdstad van Oostenrijk en is op oevers van de Donau. Wenen een van oudste hoofdsteden van Europa en vanwege zijn geschiedenis wordt het beschouwd als een van de belangrijkste culturele centra van de planeet rekenen op een aanzienlijk bedrag van artistiek erfgoed.

Si we reisden naar Wenen en we hebben niet veel budget, we hoeven ons geen zorgen te maken, we kunnen gratis veel toeristische attracties in Wenen bezoeken, waaronder:

• Ringstrasse. De Ringstrasse is een cirkelvormige laan die het stadscentrum omgeeft en bestaat uit de drukste straten van Wenen. In Ringstrasse vinden we de belangrijkste architectonische werken van Wenen, zoals het Koninklijk Paleis Hofburg, de Weense Effectenbeurs, het Parlement, het Stadhuis, het Burgtheater, de Votiefkerk, het Museum voor Kunstgeschiedenis en het Natuurhistorisch Museum.

• Museum of Art History, het Natural History Museum, de Albertina en de Belvedere. Deze musea geven doordeweeks gratis toegang voor mensen onder de 19 jaar, als we ouder zijn dan 19 jaar moeten we 5 euro betalen.

• Hundertwasserhaus. Dit wooncomplex dateert uit het begin van de XNUMXe eeuw en is pittoresk vanwege de puzzelachtige indeling en de opvallende kleuren die de straten sieren. Het is essentieel om het winkelcentrum Hundertwasserhaus te bezoeken, waar we artistieke tentoonstellingen kunnen zien.

• Stadtpark. In dit park van meer dan zestigduizend vierkante meter kunnen we een middag doorbrengen, over bruggen wandelen, langs de rivier de Wien en genieten van een grote verscheidenheid aan plantensoorten die in het park voorkomen.

• Toren van de Donau. Hoewel het niet het beste panoramische uitzicht over de stad biedt, is de Torre del Danuebio, gelegen in het park met dezelfde naam, meer dan 250 meter hoog en ideaal om een ​​deel van de stad te bekijken.

We kunnen ook het Wenen Card, met deze kaart hebben we niet alleen toegang tot de metro-, tram- en busvervoer gedurende 3 dagen vanaf de dag van aankoop van de kaart, in plaats daarvan krijgen we speciale kortingen op de aankoop van tickets voor musea, monumenten en rondleidingen (als we er rekening mee houden dat a transportkaart voor 72 uur kost het 14 euro, het is redelijk dat het aanschaffen van de Vienna Card het meest wordt aanbevolen).

Dit artikel is 26 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: