Een van de steden die we bij elke reis naar Spanje moeten opnemen, vanwege de huizen die het zo speciaal en beroemd maken ... de hangende huizen !!!

Cuenca

Op 7 december uitgeroepen tot werelderfgoed door de UNESCO, vanwege het prachtige en bewaard gebleven middeleeuwse fort en het prachtige stadslandschap, uniek in werkelijkheid in Cuenca, ligt de stad tussen de doorgang van de rivieren Júcar en Huécar, waar ze stromen de beroemde huizen van de regio, die vandaag de dag tot de stad behoren nadat ze in de 18e eeuw zijn gemaakt om te dienen als paleis dat later een burgemeesterskantoor werd, waar je Dali's schilderijen kunt zien voor het werk Quichot literair.

Cuenca

Een uitzicht vanaf de bovenste delen van Cuenca stelt ons in staat om de uitbreiding van de stad te zien, waar te zien is dat de meeste nederzettingen rond het bovenste deel van de stad draaien.

Cuenca

Een prachtige stad die ons in staat stelt om even weg te zijn van de stress en drukte van de stad met zijn hoge gebouwen. Hier zien we alleen prachtige huizen in middeleeuwse stijl met uitgehouwen stenen afwerkingen en bakstenen muren…. Met rijke middeleeuwse en religieuze architectuur uit de twaalfde tot de achttiende eeuw.

Dit artikel is 31 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: