Vroeger heette het: Wad-al-Hayara, wat "Rivier van Stenen" betekent, tijdens de bezetting door de Arabieren. Naast de Spaanse hoofdstad Madrid, komende van de snelweg Aragón N-11. Onderweg kunnen we stoppen om te observeren en een tijdje door de prachtige stad Cuenca te lopen, of beter bekend in Spanje als de stad van hangende huizen!

Guadalajara

De reis van de reiziger door de stad zal van architectonisch belang zijn om de kerken en het paleis te waarderen, algemeen bekend als het paleis van de leeuwen, de kathedraal van Santa María la Mayor, in Mudejar-stijl, gerenoveerd in het jaar 17 waarin het entree van elegante kolommen met fijne afwerkingen. Bij binnenkomst valt het subtiel versierde hoofdaltaar op.

Guadalajara

Het paleis van Don Antonio de Mendoza, de stenen kapel, het paleis van de Infanto dat werd tussengekomen voor de restauratie na de schade geleden door de burgeroorlog, nu omgebouwd tot een museum, waar de fijne afwerkingen en raamdecoraties verbazen. Waar de immense patio opvalt, die past bij de façade, zijn binnen de patio talloze elegante dieren uit steen gehouwen.

Guadalajara

Dit artikel is 30 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: