El Dierentuin van Buenos Aires is in de Italia-plein in de buurt van Palermo. Het werd ingehuldigd in 1888 en wordt sinds 1991 particulier beheerd. Met zijn 18 hectare bevolkt met eeuwenoude bomen, is het een belangrijke long van de stad.

Een bezoek aan deze dierentuin is een ideaal uitje om met kinderen te doen, omdat het een activiteitenplan heeft dat speciaal wordt uitgevoerd om ecologisch bewustzijn bij de kleintjes te creëren. Maar ouderen genieten ook van de excursie vanwege de wetenschappelijke hiërarchie en de rijkdom aan inwoners van de plaats. De dierentuin heeft ook een Fauna Conservation Center met uitsterven bedreigd.

Het is het hostel van 2.500 exemplaren van 350 diersoorten die naast elkaar bestaan ​​in een gebied dat wordt bevolkt door sculpturen en gebouwen replica's van historische gebouwen gemaakt in de XNUMXe eeuw, zoals de Tempel van Vesta of de Tempel van de Godin Numaschi in Mumbai, die waren uitgeroepen tot historisch erfgoed. Het idee was om de dieren te associëren met karakteristieke gebouwen uit hun land van herkomst.

El openingstijden Het is van dinsdag tot en met zondag en feestdagen van 10 tot 17 uur. De Algemene entree Het kost $ 15 (€ 3) en is exclusief attracties ($ 7,50 of € 1,40 per stuk). Hij Spaarpaspoort, van $ 22 (4 €) geeft het recht om de Aquarium, het reptiel, het regenwoud en de boottocht op het meer. De kinderen tot 12 jaar mogen gratis naar binnen.

The Zoo biedt rondleidingen overdag en 's nachts. Reserveren en kopen per telefoon +54 11 4011 9999. De verzorgers organiseren lezingen zodat bezoekers meer te weten kunnen komen over de dieren. Er is ook kunstcursussen en wedstrijden het hele jaar door gericht op kinderen.

Dit artikel is 52 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: