De dierentuin van Buenos Aires herbergt 2.500 exemplaren van 350 diersoorten die naast elkaar bestaan ​​in een gebied dat wordt bevolkt door sculpturen en replica's van historische gebouwen uit de XNUMXe eeuw, zoals de Tempel van Vesta of de Tempel van de Godin Numaschi van Mumbai, die tot historisch erfgoed werden verklaard. Het idee was om de dieren te associëren met karakteristieke gebouwen uit hun land van herkomst. Je hebt alle informatie in: «Dierentuin van de stad Buenos Aires".

Je hebt alle informatie in: "Dierentuin van de stad Buenos Aires".