Het inpakken van een perfecte koffer kan een hele klus zijn. Momenteel zijn we genoodzaakt om de ruimte van onze bagage te optimaliseren, grotendeels als gevolg van de beperkingen vaak opgelegd door luchtvaartmaatschappijen. Deze beperkingen hebben ons ertoe aangezet om op al onze reizen gewicht te besparen. In dit artikel laten we je enkele trucjes zien om de perfecte koffer te maken, want als het om bagage gaat, is minder meer. We hopen dat deze tips praktisch voor je zijn en wensen je een… fijne reis!

1. Lees meer over het weer

We zullen de klassiekers "voor het geval dat" opzij zetten voor hypothetische situaties thuis en ons informeren over de tijd die we gaan doen tijdens het verblijf in het land waarnaar we zullen reizen, zal van vitaal belang zijn om onze ruimte in de koffer beter te berekenen. Hiermee wordt voorkomen dat we bij aankomst op onze bestemming moeten investeren in kledingstukken die we thuis hebben achtergelaten vanwege een gebrek aan vooruitziendheid, of dat we in het geval een toeslag voor overgewicht op de luchthaven voor kleding en schoenen die we niet zullen dragen.

2. Veelzijdigheid

Bijdragen aan het hebben van een veelzijdige koffer houdt in dat je er ook in zit basis kleding zoals een paar t-shirts en een spijkerbroek. We mogen echter niet vergeten dat er tijdens onze reizen speciale momenten kunnen en zijn waarop we beter verzorgd moeten zijn of, zoals gewoonlijk wordt gezegd, 'klaar voor de taak', voor onszelf of omdat we zijn uitgenodigd om een evenement, feest of familiebijeenkomst.

Maar als we wat tips nodig hebben om ons te helpen al onze kledingsets zo goed mogelijk in onze reiskoffer op te nemen, stelt de online winkel van Zalando voor. in deze video de manieren om deze ruimte te besparen hoe belangrijk het voor ons is om te moeten kiezen tussen dit accessoire, deze tas, de polkadotjurk of de bijpassende broek bij onze handbagage.

3. Wat worden de plannen?

Zoals we hierboven al hebben opgemerkt, is de kleding die je nodig hebt om Machu Picchu te bezoeken niet hetzelfde als om een ​​weekend in Parijs Museums bezoeken. Zonder naar zulke tegenovergestelde gevallen te gaan, onze behoeften veranderen als we tijdens onze vakantie hebben gepland om de dag sightseeing door te brengen of als we van plan zijn om uit eten te gaan of naar een feest te gaan.

Het beste is natuurlijk om kleding te kunnen dragen die onduidelijk te combineren is en dat met schoenen de broek ons ​​een meer formele touch geeft dan met de sneakers waarmee we de hele reis hebben afgelegd. Pensioenpark de Madrid.

Bedenk en plan wat we in de koffer moeten meenemen rond de activiteiten die we tijdens onze reis gaan doen, rekening houdend met het feit dat een ander paar schoenen kan bijdragen om ons een totaal nieuwe, andere, casual of serieuze look te geven.

4. Het "Tetris-moment" of hoe het allemaal te zeggen

Er zijn enkele gouden regels die dienen om onze koffer te organiseren. Een van de bekendste trucs is die van plaats de toilettas onderaan -Aangezien het omvangrijk is en als er iets kapot gaat, zal het geen vlekken op de kleding maken-, rek de riemen uit of stop ze in de kraag van de overhemden, rol de kledingstukken op in plaats van ze op te vouwen (denim, katoen of wol) en plaats de schoenen in afzonderlijke tassen de zijkanten.

Een andere handige tip is om de zwaarste en volumineuze kleding te dragen, want dat bespaart ons ruimte. In dit artikel van Reiziger we kunnen een volledige decaloog om als ervaren reiziger onze koffers te pakken.

5. Begin altijd bij de basis

Een van de beste ideeën om onze koffer op te zetten is maak een lijst en controleer of we alles hebben ingepakt wat we nodig hebben, de benodigdheden (paspoort, hygiëneproducten, ondergoed, camera, laders ...). Als we na het hebben van al het belangrijke binnenin voldoende ruimte hebben, kan het een goed idee zijn om iets "niet zo eenvoudig" op te nemen dat we graag zouden willen meenemen. Een andere optie is om die ruimte te reserveren om tijdens onze reis wat boodschappen te doen.

6. De basis altijd bij je

In het geval dat we bagage moeten inchecken, biedt het plaatsen van de belangrijkste en meest waardevolle spullen in onze handbagage ons altijd zekerheid en meer gemoedsrust. Als onze koffer is verloren we hebben nog steeds wat we nodig hebben om te "overleven" ...