Bariloche is een van de meest gewilde toeristische bestemmingen in Zuid-Amerika, als onderdeel van het exotische "Patagonië Argentinië'.
Ook bekend als "San Carlos de Bariloche", Is een van de oudste en meest bezochte regio's van dit prachtige Latijns-Amerikaanse land, dat behoort tot de" Provincie Río Negro "en tevens het hoofd is van het" Departement van Bariloche ".
Dit heeft grote bekendheid verworven als de belangrijkste route in de vakantiepakketten van reisbureaus, vanwege de voorouderlijke schoonheid, die wordt weerspiegeld in elk van de gebouwen die dateren uit de 1902e eeuw, toen het gebied de doorgang werd van verschillende bewegingen kolonisten en missionarissen die uit Chili kwamen. Hoewel de stad Bariloche werd gesticht tot XNUMX.
Bariloche, is de ideale plek voor alle soorten reizigers en toeristen, van de klassiekers die hun uitzicht willen herscheppen tijdens een wandeling door de oude stad, tot de meest onverschrokken die er een natuurlijke schat zal ontdekken, vol met een diversiteit aan kleuren en ervaringen, zoals het beroemde "Nahuel Huapi National Park", "Los Arrayanes National Park", het "Nauel Huapi Lake" en tot slot verschillende andere heuvels bedekt met groene weiden en witte dekens van sneeuw, die uitmonden in de prachtige meren .
Dit artikel is 13 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: