Granada, gelegen in de autonome regio Andalusië, heeft enkele van de grootste skipistes van Spanje. Hier vinden we het Sierra Nevada station, hetzelfde station dat vroeger het Solynieve skistation heette.

skiën in Sierra Nevada

Sierra Nevada Station

Het Sierra Nevada Ski and Mountain Resort ligt in het zuidelijke deel van het continent en heeft meer dan duizend skikilometers, dezelfde die iets meer dan honderdtien pistes herbergen die verschillende neigingen bieden voor zowel beginnende als ervaren skiërs.

Naast de mogelijkheden om te skiën, zullen we in Sierra Nevada ook andere circuits hebben voor onder andere langlaufen, snowpark en sneeuwschoenwandelen.

skiën in Sierra Nevada

Onder de diensten waar we toegang toe zullen hebben, hebben we degene waar we een materiaalverhuurwinkel, skischool, restaurants in de pistes, kinderdagverblijf, apotheken, banken, kappers, een kliniek, cadeau- en accessoirewinkels, en Met betrekking tot skiërs heeft het ultramoderne skiliften die gemiddeld vierenveertigduizend skiërs per uur kunnen vervoeren.

Skiën in Sierra Nevada

Sierra Nevada heeft een sneeuwproductiemechanisme waardoor de hellingen nooit zonder sneeuw komen te zitten, zelfs als het een tijdje niet sneeuwt, het maakt niet uit aangezien dit systeem sneeuw produceert en ons in staat stelt onze activiteiten voort te zetten zonder enige vorm van sneeuw. probleem.

skiën in Sierra Nevada

In Sierra Nevada hebben we toegang tot de pistes van 09 uur tot 00 uur, ondanks dat er altijd sneeuw ligt, kunnen de openingstijden natuurlijk variëren vanwege veranderingen in de weersomstandigheden. Als we het leuk vinden voor de nachtelijke ervaring, kunnen we ervoor kiezen om de El Río-baan te lopen, de enige die open blijft tot 17 uur.

Dit artikel is 50 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: