De stad van Mahon, herbergt de diepste natuurlijke haven van de hele zee gelegen in het zuitoosten . De haven verwelkomt zijn bezoekers met een brede natuurlijke baai, die een van de mooiste wandelingen wordt. Zelfs vandaag de dag behoudt het zijn koloniale uitstraling, uit de tijd van de Britse overheersing. Het brede scala aan bars, restaurants en winkels, samen met de intense nautische activiteit, maken het tot een punt van groot belang.

[gemiddelde id = 928]

In de haven kunnen we ook een boot nemen en de eilanden en baaien dichtbij. Een andere manier om de stranden van de kust van Mahón te verkennen is te voet of met de fiets. De Cap van Favaritx en zijn waakzame vuurtoren, de toren van de Het strand van Sa MesquidaDit zijn slechts enkele van de attracties van de kustlijn.

Haven van Mahón

Het is ook de moeite waard om de Gotische kerk van Santa Maria, met zijn monumentale orgel uit het begin van de negentiende eeuw, waar u prachtige concerten kunt bijwonen. De Kerk van San Francisco, uit de XNUMXe eeuw, of de middeleeuwse muren.

Mahón en zijn haven

We kunnen de talrijke noemen prehistorische archeologische vindplaatsen wat hoe beklommen laat ons toe om een ​​wereld van taulas en talaiots. O Forna de Torellowaar de vroegchristelijke basiliek Het is een juweel in de geschiedenis van het eiland.

Favaritx vuurtoren

Niet alleen de zon en het strand wachten op ons, het is dat we ons vermogen tot verwondering in het Mahón-gebied niet zullen kunnen uitputten.

Dit artikel is 11 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: