La Basiliek van San Lorenzo is in de Piazza San Lorenzo, In de historisch centrum van Florence wat werd verklaard Werelderfgoed door de UNESCO.

Dit majestueuze gebouw, een voorbeeld van de Renaissance-architectuur van het Quattrocento, is ontworpen door Brunelleschi aan het begin van de XNUMXe eeuw, op verzoek van de Medici-familie, wat zijn groeiende macht symboliseert. De eerste inwijding van deze tempel dateert uit de XNUMXe eeuw, na een belangrijke uitbreiding werd hij voor de tweede keer ingewijd in de XNUMXe eeuw en vervolgens herbouwd op de oude romaanse kerk, als een familiepantheon.

Het heeft een Latijns kruisplan en drie beuken met zijkapellen. Waarbij het platte binnendak met decoratie van gouden rozetten op een witte achtergrond en de twee sacristieën opvalt. De Oude sacristie, door Brunelleschi, en de Nieuwe sacristiedoor Miguel Ángel. En de trap, voortreffelijk ontwerp van Michelangelo, die naar de bibliotheek.

La graf van Cosimo de Oude bevindt zich op een ondergrondse pilaar, voor de Hoog altaar, plaats waar de grafsteen te zien is, en waar de middeleeuwse traditie de overblijfselen plaatste van de martelaar aan wie de tempel was opgedragen.

Het is erg opvallend om de Buitengevel in steen en baksteen zonder bekleding. De marmeren coating is niet uitgevoerd. Integendeel, in zijn tegengevel, Michelangelo maakte een balkon met Corinthische marmeren zuilen die de hoofdingang omlijsten.

Basiliek, bibliotheek, klooster en kapel van de prinsen ze worden bezocht met betaalde tickets. Zij hebben een Tijd Het is raadzaam om overleg te plegen voordat u vertrekt, aangezien ze gewoonlijk zowel voor hervormingen als voor privétransacties sluiten. Het rooster is dagelijks van 10 tot 17 uur.

Dit artikel is 42 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: