Wie heeft er niet van gehoord Verona, de stad waar de Romeo en Julia-drama kwam tot leven. Deze stad waar inspiratie voor was William Shakespeare, een van de meest representatieve figuren van Engelse letters, biedt geweldig culturele inhoud voor iedereen die het wil weten.

Verona is een stad Italië, omgeven door heuvels en dicht bij de rivier de Adige, heeft een grote aantrekkingskracht tot uiting in zijn schoonheid natuurlijke landschappen waarbinnen we het Gardameer kunnen waarderen dat op 30 kilometer van de stad ligt. Maar de attracties van deze stad bestaan ​​niet alleen uit de prachtige landschappen; maar het heeft ook een rijk cultureel leven dat traditie en geschiedenis combineert.

In de hoofdrol culturele attracties van Verona, we hebben:

- Het Civic Museum of Art (Castelvecchio). Het dateert uit de XNUMXe eeuw en is gebouwd door Cangrande II. In het Civic Museum of Art worden diverse collecties tentoongesteld, variërend van romantische sculpturen, goudsmidwerk, schilderijen uit de XIII, XIV eeuw; onder andere de beroemde Veronese klokken uit de XNUMXe eeuw.

- Het archeologisch museum in het Romeinse theater. Het is gevestigd in een oud XNUMXe-eeuws klooster en is een museum dat voornamelijk bestaat uit artistieke donaties van de illustere inwoners van de stad.

- La Chiesa san Giorgetto. Deze kerk, daterend uit de XNUMXe eeuw, is een van de meest opmerkelijke in Verona en valt op door zijn gotische ontwerpen.

- Capitolare Bibliotheek. Deze bibliotheek is een van de belangrijkste in Europa en omvat meer dan tweeduizend manuscripten en waardevolle werken.

- Maffeiano Lapidary Museum. Dit museum is gevestigd in het gebouw van de Philharmonic Academy en is een van de oudste openbare musea van Europa. Het Maffeiano Lapidary Museum werd opgericht in de XNUMXe eeuw en heeft meer dan een halfduizend inscripties in onder meer het Grieks, Latijn en Etruskisch.

anderen culturele bestemmingen die we in Verona kunnen bezoeken zijn: het Canonical Museum; het Civic Museum of Natural Sciences; het Museum van Fresco's; het Palazzo Forti Museum; het Porta Vescovo Spoorwegmuseum; en het Miniscalchi-Erizzo Museum.

Een van de beste architectonische exponent van Verona we vonden de Kathedraal van Verona, ook bekend als Cattedrale di Santa Maria Matricolare; de Kerk van Saint Anastasia, van gotische stijlen die het centrum van de Dominicanen waren; en de Basiliek van San Zenón met zijn romantisch-Lombardische stijl uit de XNUMXe eeuw.

Verona is een stad die vroeger een vesting was en heeft talloze paleizen, bruggen, pleinen en poorten die deel uitmaken van de toeristische circuits die plaatsvinden in de stad. Ten slotte is het belangrijk op te merken dat we onder de monumenten niet kunnen stoppen bezoek in Verona we hebben de Julia's huisHoewel het niet mogelijk was om te verifiëren dat de hoofdrolspeler van Shakespeares verhaal daar woonde, krijgt het miljoenen bezoeken per jaar.

Dit artikel is 42 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: