tour Madrid Met de fiets is het een uitdaging voor de fysieke capaciteit en de reislust, via paden, bospaden, wegen en andere soorten routes. Sommige trajecten zijn aangenamer dan andere, andere zijn moeilijker en sommige bieden een natuurlijke omgeving die we, in tegenstelling tot de auto, met de fiets op ons gemak kunnen verkennen.

Fietsroutes

Degenen die deze activiteit uitvoeren, hebben geleerd vrije tijd en de natuur te waarderen. Met veel inspanning bij het trappen, maar ook het observeren van een prachtig landschap dat soms onopgemerkt blijft. Deze praktijk begon sterk eind jaren tachtig, dat van het platteland verhuisde naar de natuurgebieden rond steden.

Fietsroutes Madrid

Ze zijn steeds populairder geworden mountainbikes en zogenaamde offroadfietsen. De evolutie van de modellen heeft geleid tot een grotere acceptatie bij het publiek, vooral onder atleten. Maar er is alles, zowel voor beginners en amateurs als voor ervaren atleten.

Fietsroutes rusten

De fietsroutes Ze wekken de gevoeligheid voor de natuur en leiden naar onbekende uithoeken en ontdekken landschappen die we normaal niet zien.

Route van de antennes in de Sierra Norte van Madrid.

[gemiddelde id = 466]