El St. George's Castle Het is een van de meest karakteristieke monumenten van Lissabon. Zijn beeld valt op aan de bovenkant van de st george hill, de hoogste van Lissabon en waar zijn de buurten Castelo y De Alfama.

Het was altijd het machtscentrum voor degenen die de stad regeerden. Het werd gebouwd in de XNUMXe eeuw door de Visigoten, vergroot door de Arabieren in de XNUMXe eeuw, en aangepast tijdens het bewind van Alfonso Enríquez. Het is in de dertiende eeuw tot de zestiende eeuw wanneer het kasteel zijn grootste pracht bereikt als Koninklijk Paleis voor de koningen van Portugal. Bij het verplaatsen, de kasteel viel uit de gratie tot 1940, toen het werd gerenoveerd.

El kasteel Het heeft een vierkante vorm en was oorspronkelijk cirkelvormig ommuurd om een ​​citadel te huisvesten. Het is toegankelijk via de Boog van St. George. Op de plek waar het kasteel zelf opvalt - met zijn elf torens -, zijn de overblijfselen van de Koninklijke kapel, de Patio de Armas, de oude gevangenissen, de Praça Nova en Moniz-poort. Vanaf de torens, tuinen en terrassen heb je een prachtig uitzicht over de stad.

Wat betreft binnenattracties, in de Ojival kamers, Van de kolommen en Tank in de ruïnes van voormalig Koninklijk Paleis, het ontwikkelt zich Olysipone, een multimediashow die de geschiedenis van Lissabon vertelt vanaf de vroegste tijden tot de XNUMXe eeuw. In de Ulysses-toren, is de Periscoop geïnstalleerd, uitgevonden door Da Vinci in de 360e eeuw en uniek in Portugal, waardoor je de stad in XNUMXº kunt observeren.

El instapprijs voor volwassenen is het 5 euro; en voor studenten 2,50 euro. Kinderen onder de 10 en 65 jaar mogen gratis naar binnen. Het kasteel is van maart tot oktober elke dag geopend van 09:00 tot 21:00 uur. Van november tot mei is het geopend tot 18 uur.

Om daar te komen kunt u lijn 28 van de Tranvía richting de halte Miradouro Santa Luzia. U kunt ook de bus nummer 28 tot Castelo.