Een van de grootste toeristische attracties in Schotland zijn de imposante kastelen die verspreid liggen in een prachtig landschap. Waar geschiedenis en natuur samenkomen om deze monumenten te bestendigen.

We laten u een lijst achter van de meest indrukwekkende kastelen die in de landen van Schotland zijn gebouwd:

Dirleton kasteel: Dit middeleeuwse fort werd in de 20e eeuw op een rots gebouwd. Het is gelegen in de stad Dirleton, Is Lothian, bijna XNUMX km. uit Edinburgh.

dirleton-kasteel

Brodick kasteel: Het kasteel vindt zijn oorsprong in de Vikingtijd. Binnen zijn er collecties strand- en olieverfschilderijen. Het ligt heel dicht bij de haven van Brodick.

Kellie's kasteel: Dit kasteel is een voorbeeld van Baronial-architectuur. Het werd in Victoriaanse tijden gerestaureerd. Het is 3 km. uit Pittenweem, Schotland.

kasteel-van-kellie

Menzies kasteel: Het werd gebouwd om te dienen als landhuis en fort. De structuur is typisch Schots. Het werd gerestaureerd in de jaren vijftig. XVI.

Scone Palace: Daar werden de eerste koningen van Schotland gekroond. Het werd gebouwd in 1808 met zandsteen. Het is in Scone, in de buurt van Perth, Schotland.

het-paleis-van-scone