Hawai het is zo divers… zijn landschappen, de oude cultuur, het vriendelijke karakter van de lokale bevolking, de majestueuze natuurlijke omgeving en natuurlijk het exotische tropische klimaat. Dit alles, elementen die Hawaii tot een unieke en onvergelijkbare plek op aarde maken. Zozeer zelfs dat wanneer je het elke dag ontdekt, je iets anders in jezelf zult ontdekken ... dat je het niet langer wilt verlaten!

Kauai-gebergte

Als je Hawaï bezoekt, ga je niet alleen naar de kust, maar maak je ook van de gelegenheid gebruik om een ​​motorfiets te huren of op pad te gaan en een spannende excursie door Hawaï te maken, om te beginnen het Makaleha-gebergte, gelegen op het eiland Kauai, in het district uit Hawaii, ideaal om de horizon van het eiland op een hoogte van meer dan 3000 meter boven zeeniveau te ontdekken! Wat u een ongeëvenaard uitzicht garandeert en nog veel meer als de zon begint te dalen.

Kliffen van Hawaï

De groene bergen van Kauai doen denken aan de sterke kleur van smaragd met de weerspiegeling van de oceaan die haar oevers baadt in de schaduw van blauwe diamanten. Deze excursie leidt je door de hoge kliffen van de kust met uitzicht over het strand, hoge bamboebossen, meer dan 30 unieke soorten kleurrijke Hawaiiaanse bloemen, prachtige watervallen en spectaculaire canyons maken deel uit van de landschappen die je zullen betoveren de Kauai-tour!

Makaleha Mountains, Hawaii

Dit artikel is 30 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: