La kerstmis in zwitserland Het wordt in een ongebruikelijke stijl geleefd, hetzij vanwege het grote aantal markten waar we doorheen kunnen lopen, hetzij vanwege de voortreffelijke verscheidenheid aan typische gerechten die voor deze gelegenheid worden bereid. Maak je klaar om de eindejaarsvakantie vanuit een ander perspectief te beleven, met de charme en het gezellige klimaat dat wordt ingeademd in het Zweedse land.

Kerstmis is een vreugdevolle gelegenheid voor Zwitserland, een gelegenheid voor gezinnen om het kerstavonddiner te delen in het gezelschap van hun dierbaren. De straten worden gekenmerkt door de intermitterende toets van kleuren en de afbeeldingen van de kerstman, de sneeuwman of de kerststallen in katholieke huizen, terwijl de eerste feesten na middernacht niet wachten.

Maar alles begint officieel vanaf 6 december, in de sinterklaas dag, die naast zijn eeuwige assistent schmuzli begint aan de traditionele reis op zoek naar kinderen die zich goed gedroegen. Voor deze symbolische datum hebben sommige ouders de gewoonte om zakjes walnoten, chocolaatjes en mandarijnen in de sokken te doen die aan de muur worden gehangen.

Vanaf begin december is het mogelijk om door verschillende kerstmarkten te lopen, dezelfde die geïmproviseerd zijn op de belangrijkste pleinen van elke Zwitserse stad. In die zin is een van de meest populaire locaties de Motreaux, met meer dan tachtig stands gewijd aan de verkoop van kerstartikelen en souvenirs. Daarnaast kunnen we ambachten vinden en typische gerechten proeven.

En natuurlijk mag je de traditionele "jacht op Nicolás", dat wordt gevierd in stijl. Het is een feestelijke parade waar je honderden mannen in witte overhemden en enorme baarden kunt zien. Deze show is eigenlijk een eerbetoon aan Sinterklaas, met live muziek en een kleurenspel.

Ten slotte is het belangrijk om op te merken dat we naast de festiviteiten, evenementen en andere die met Kerstmis in de stad worden georganiseerd, ook kunnen genieten van dit feest in de bergen door te skiën of een huis te huren met het gezin.

[gemiddelde id = 1091]

Dit artikel is 49 keer gedeeld. We hebben vele uren besteed aan het verzamelen van deze informatie. Als je het leuk vond, deel het dan: