De prachtige en natuurlijke Asturische stad Gijón, gelegen in het noorden van Spanje, omgeven door historische middeleeuwse gebouwen die imposant oprijzen tussen de groene weiden die naar de hoge met sneeuw bedekte bergen leiden, een heel landschap dat de kerstmagie waardig is. Gijón is een unieke kans voor dit winterseizoen, ideaal voor elke groep toeristen die naar de regio trekt met meerdere interesses, aangezien het verschillende mogelijkheden, activiteiten voor alle smaken en omstandigheden biedt, van wat zijn de unieke shows van zeepbellen tot indrukwekkende gospelmuziekfestivals die in kapellen en op straat worden aangeboden naast Spaanse kerstliederen. Je hebt alle informatie in: «Kerstmis in Gijón, Spanje".

Je hebt alle informatie in: "Kerstmis in Gijón, Spanje".